pedia-learning

ورود

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت نام

ثبت نام
انجمن عمومی گسترش فناوری آگو

اگر اولین بار از انجمن بازدید می کنید برای دسترسی کامل به انجمن عضو شوید بعد عضویت قادر به ارسال مطلب و شرکت در بحث خواهید داشت

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب بیننده با استفاده از بنرهای تبلیغاتی (بخش اول)
08-31-2013, 06:42 PM
ارسال: #1
جذب بیننده با استفاده از بنرهای تبلیغاتی (بخش اول)
با سلام
در ادامه مطالب درج شده در سایت سعی می کنم مطالب مختلفی در مورد تبلیغات و جذب بیننده توسط بنرهای تبلیغاتی مطرح نمایم.
قبل از هر چیز یک خواهش:
لطفا نظرات، انتقادات، تجربیات خود و حتی سوالات خود را مطرح نمایید. شما با این کار باعث تبادل تجربیات بین کاربران شده و همچنین به من کمک می کنید تا بتوانم بهتر مطالب را بنویسم. بحثی که در ادامه به آن می پردازیم پرچالش است و تنها با کمک جمعی می توان همه جوانب آن را پوشش داد.
—————————————————————————————————–
قبل از هر چیز یک سوال:
آیا برای یک سایت جذب هر نوع بیننده ای مفید است؟ به عبارت دیگر سایت ما اگر بیینده های خودش را از هر نوع سایتی جذب کند مناسب است؟
جواب این سوال اولین نکته مهم در تبلیغات بنری را به ما نشان می دهد. بینندگان سایتهای مختلف ارزشهای مختلفی از دید تبلیغات دارند.
(استفاده از لغت ارزشهای مختلف برای بینندگان سایتهای مختلف در ادبیات اخلاقی کلمه نامناسبی است اما من از دید ارزش تبلیغات به آن نگاه می کنم و از این بابت از خوانندگان سایت پوزش می طلبم.)
ارزش بینندگان سایتها در مواقع مختلف و موضوعات مختلف نیز متفاوت است. بیایید چند مثال را بررسی کنیم.
سایت الف روزانه صد هزار بازدید دارد. این افراد برای دانلود رایگان نرم افزار ، تصاویر پشت زمینه و کلیپهای موبایل به این سایت سرمی زنند.
سایت ب روزانه هفتاد هزار بیننده دارد. بیننده های این سایت برای مشاهده آخرین اخبار روز دنیا به این سایت سر می زنند.
و بسایت شما فروش نرم افزاری برای گوشی تلفن همراه را انجام می دهد که توسط آن آخرین اخبار قابل دریافت است. شما کدام سایت را برای تبلیغات خود انتخاب می کنید؟ البته به فاکتور های مختلفی مثل قیمت تبلیغات و … نیز بستگی دارد. اما فارغ از این موارد و صرفا با موضوع سایت الف و ب شما کدام را بر می گزینید؟
مثال دیگر:
شما یک سایت با موضوع جوک و لطیفه راه اندازی کرده اید. هدف شما از تبلیغات تنها افزایش ترافیک سایتتان می باشد و در سایت هیچ چیزی برای فروش ندارید. حالا کدام سایت را انتخاب می کنید.
شاید در اینجا به این مسئله از دیدگاه دیگری نیز بتوانیم نگاه کنیم. هدف شما از جذب ترافیک به سایتتان چیست؟ شاید جواب شما در بین این موارد باشد:
- افزایش فروش محصول
- افزایش بیینده با هدف بهتر شدن رتبه الکسا
- هدف شما شاید بحث برند سازی ( معروفیت آرم تجاری و یا وب سایت) باشد
- شاید شما بحث خبر رسانی و معرفی محصولی جدید را در نظر دارید
و یا شاید همه این موارد
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.1