pedia-learning

ورود

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت نام

ثبت نام
انجمن عمومی گسترش فناوری آگو

اگر اولین بار از انجمن بازدید می کنید برای دسترسی کامل به انجمن عضو شوید بعد عضویت قادر به ارسال مطلب و شرکت در بحث خواهید داشت

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت فلش و سئو
11-04-2013, 11:52 PM
ارسال: #1
طراحی سایت فلش و سئو
طراحی سایت با فرمت فلش مدتی است که منسوخ شده است. اما با این حال هنوز هم عده ای در داخل کشور هستند که از فلش برای طراحی سایت استفاده می کنند! در یک جلسه یکی از مشتریانم از من پرسید که چون لینک خروجی برای سئو مضر است آیا استفاده از فلش که اطلاعات آن در موتورهای جستجو ایندکس نمی شوند برای سئو مفید نیست؟ در این پست قصد دارم دلیل منسوخ شدن استفاده از فلش و همچنین رابطه فلش با سئو را تشریح کنم.

ابتدا به مشکلاتی که طراحی با فلش دارد بپردازیم:

سایت را کند می کند و پهنای باند شما را افزایش می دهد
استاتیک است و کمتر می توان از طریق ادمین و به سادگی اطلاعات آن را تغییر داد
اطلاعات آن در موتورهای جستجو ایندکس نمی شود و عملا ارزش افزوده ای به سایت شما اضافه نمی کند.
بسیاری از کاربران اینترنت که فلش پلیر ندارند قادر به مشاهده سایت شما نخواهند بود.

با توجه به مورد 3 می تواند پاسخ سوال فوق را حدس زد. در واقع استفاده از فلش باعث خواهد شد که محتوای سایت شما ارزش اطلاعاتی خود را از دست بدهد و عملا بازدیدی از طریق موتورهای جستجو نداشته باشید. گرچه ممکن است طراحی با فلش از جنبه گرافیکی سایت شما را جذاب کند اما :

زیباترین سایت اگر بیننده ای نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد.

به همین جهت تنها برای طراحی بنرهای کوچک از فرمت فلش استفاده کنید و به هیچ وجه بخش هایی از سایت خود را با فرمت فلش طراحی نکنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.1