pedia-learning

ورود

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت نام

ثبت نام
انجمن عمومی گسترش فناوری آگو

اگر اولین بار از انجمن بازدید می کنید برای دسترسی کامل به انجمن عضو شوید بعد عضویت قادر به ارسال مطلب و شرکت در بحث خواهید داشت

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات شخصی کاربران سایت درباره نحوه افزایش پیج رنک - قسمت 1
11-17-2013, 03:04 PM
ارسال: #1
تجربیات شخصی کاربران سایت درباره نحوه افزایش پیج رنک - قسمت 1
در این مقاله یکی از کاربران از کارهایی که برای افزایش پیج رنک خود انجام داده تا پیج رنک را از صفر به 3 برساند، برای ما توضیحاتی داده است.

راه های افزایش پیج رنک

من طی یک ایمیل از وبمستر سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستم تا برایمان در مورد نحوه افزایش پیج رنک سایتشان توضیح دهد که چگونه از پیج رنک 0 به 3 رسیده است و ایشان لطف کردند و برای من توضیح دادند:

1- من چهار تا وبلاگ دیگه هم دارم که وقتی واردشان می شوی سه تا از آن ها به وبلاگ اصلی منتقل می شوی و از یک دیگر هم 100 تا لینک دریافت کرده ام. (تعدد آدرس های سایت از راه های افزایش پیج رنک)

2- وبلاگم را توی چند دایرکتوری ثبت کردم و بعد از یک ماه لینکشان را به طور کامل حذف کردم به این صورت لینک وبلاگم در تقریبا 70 تا از آنها که پیجرنک بالای 3 داشتند باقی ماند.(یک بار این کار را کردم ولی با پیجرنک های بالا) (بک لینک یک طرفه)

3- از مقاله ها و ابزار های اتوبک لینک استفاده کردم. یعنی هم در سئو و هم در بک لینک. (چک کردن سئو و مانیتور کردن سایت برای افزایش پیج رنک)

4- توی قالبم تغییراتی انجام دادم که لینک های داخلی ام زیاد شوند مثلا اسم نویسنده، سر تیترها، برچسب و ... (لینک های داخلی)

5- توی گوگل وبمستر بخشی دارد به نام search query، سعی کردم که موضوعات و مطالب و کلمات کلیدی و برچسب هایم با آن ها یکی باشد. (تعیین کلمات کلیدی مناسب - نحوه افزایش پیج رنک)

6- کپی نکردم. (گوگل مطالب تکراری را دوست ندارد)

7- خودم را توی سایت peyvandha.ir ثبت کردم(نمیدانم چقدر تاثیر داشت ولی پیجرنک بالای دارد.)

8- توی مطالبم به وبلاگم لینک دادم. (گرفتن بک لینک از طریق کامنت گذاری و پست مطلب در سایت های مرتبط از راه های افزایش پیج رنک)

9- به سایت های دیگر لینک ندادم و فقط از کد اتوبک لینک استفاده کردم. (لینک دادن و لینک گرفتن از سایت های مرتبط و با کیفیت - نحوه افزایش پیج رنک)

10- آدرس پست ها، آرشیوها، موضوعات و ... را از طریق گوگل وبمستر در گوگل ثبت کردم. ( ثبت سایت در موتورهای جستجو حدتکثر یکبار در ماه و به طور ماهانه)

11- از چند تا از وبلاگ های دوستام که پیجرنک 1 داشتند لینک یک طرفه گرفتم. (بک لینک رایگان)

12- سایت را سبک ساختم. (کاهش زمان لود شدن سایت برای افزایش پیج رنک)

13- هر چند روز یک بار به صورت منظّم مطلب گذاشتم. (گوگل پست کردن مطلب جدید به طور منظم را دوست دارد)

14- از یک سری سایت افزایش بازدید مثل onerank , parsianrank , ... استفاده کردم تا بازدید مصنوعی داشته باشم. (این مورد بیشتر در افزایش رنک الکسا نقش دارد)

امیدوارم بتونم گاهی مطالبی مانند این را از کاربران پست کنم و کاربران سایت نیز در صورت تمایل و ارسال تجربیات خود در مورد افزایش پیج رنک، افزایش بازدید و افزایش رنک الکسا، مطالب آنها با آدرس سایتشان در اینجا درج می گردد.
راه های افزایش پیج رنک
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.1