pedia-learning

ورود

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت نام

ثبت نام
انجمن عمومی گسترش فناوری آگو

اگر اولین بار از انجمن بازدید می کنید برای دسترسی کامل به انجمن عضو شوید بعد عضویت قادر به ارسال مطلب و شرکت در بحث خواهید داشت

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابزار سئو - کپی کردن محتوا
03-05-2014, 06:08 PM
ارسال: #1
ابزار سئو - کپی کردن محتوا
ابزار سئو برای مبارزه با کپی کردن محتوا از داخل سایت به ندرت یافت می شود اما در این مقاله می خواهم یک ابزار جالب را برای شما معرفی کنم. ابزار فوق را چند هفته پیش در فیسبوک برای دوستان معرفی کردم و مدتی است که در حال آزمایش این ابزار می باشم. ابزار فوق توسط آقای امیر حسین کلهر به من معرفی شد که همینجا از ایشان تشکر میکنم.

<p>کپی کردن محتوا می تواند یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران سایت ها باشد، من شخصا بارها با این مشکل مواجه شده ام که عده ای مقالاتی را که نوشته ام با نام خود منتشر می کنند و... وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با هدف شناسایی اطلاعاتی که از سایت شما کپی می شود و ارائه آمار مناسب به شما راه اندازی شده است.
ابزاری که این وب سایت در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود تا آمار دقیق اطلاعاتی که از سایت شما کپی می شود را شناسایی کنید و از طرف دیگر از طریق این سایت می توانید برای سایت خود بک لینک بگیرید و همین موضوع باعث خواهد شد که گوگل متوجه شود که اطلاعات اولیه از طریق شما منتشر شده است. همچنین ابزارهای جالبی در مورد شبکه های اجتماعی و... در این سایت وجود دارند.
<p>طبق آماری که من در دو هفته گذشته در این سایت بدست آوردم 610 مطلب از سایت من در این مدت کپی شده است که شامل کپی آدرس صفحه؛ کپی متن، کپی عکس و کپی متن صفحات می باشد.
<p>گرچه طبق آزمایشی که من کردم TYNT ابزار سئو مناسبی در ایجاد بک لینک نیست و در این مورد بسیار ضعیف عمل می کند و امیدی به انجام درست این امکان در شبکه های اجتماعی نیز در این ابزار وجود ندارد، اما در کل استفاده از آن خالی از لطف نیست.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.1